| дължина | 272 mm |
| ширина | 118 mm |
| височина | 58 mm |
| височина | 38 mm |
| външна дължина | 206 mm |
| вътрешна дължина | 184 mm |
| външна ширина | 183 mm |
| вътрешна ширина | 153 |
| форма | ъглов |
| дължина | 272 mm |
| ширина | 118 mm |
| височина | 58 mm |
| дължина | 207 mm |
| ширина | 184 mm |
| височина | 40,5 mm |
| дължина | 272 mm |
| ширина | 118 mm |
| височина | 58 mm |
| форма | ъглов |
| дължина | 272 mm |
| ширина | 118 mm |
| височина | 58 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| форма | ъглов |
| дължина | 272 mm |
| ширина | 118 mm |
| височина | 58 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| диаметър 1 | 206 mm |
| диаметър 2 | 183 mm |
| височина | 38 mm |
| дължина | 207,5 mm |
| ширина | 185 mm |
| височина | 43 mm |
| не е за артикул номер | 2066 |
| дължина1/дължина2 | 170 mm |
| дължина | 191,5 mm |
| ширина | 199,5 mm |
| височина | 46 mm |
| дължина | 210 mm |
| ширина | 184 mm |
| височина | 41 mm |
| дължина | 207,5 mm |
| ширина | 185 mm |
| височина | 43 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| дължина | 271 mm |
| ширина | 118 mm |
| височина | 57 mm |
| дебелина | 57 mm |
| дължина | 271 mm |
| ширина | 118 mm |
| височина | 57 mm |
| не е за артикул номер | 80 |
| дължина | 272 mm |
| ширина | 118 mm |
| височина | 58 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 42 mm |
| височина 1 | 42 mm |
| обща дължина | 184 mm |
| дължина 1 | 184 mm |
| ширина | 209 mm |
| ширина 1 | 209 mm |
| дължина | 209 mm |
| ширина | 184 mm |
| височина | 42 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| дължина | 165 mm |
| ширина | 189 mm |
| височина | 37 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 42 mm |
| дължина | 185 mm |
| ширина | 208 mm |
| спецификация | Unique Air Filter |
| външна дължина | 229 mm |
| външна ширина | 133 mm |
| височина | 22 mm |