| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| диаметър 1 | 270 mm |
| диаметър 2 | 122 mm |
| височина | 57 mm |
| дължина | 272 mm |
| ширина | 118 mm |
| височина | 58 mm |
| дължина | 269 mm |
| ширина | 118 mm |
| височина | 59 mm |
| дължина | 271 mm |
| ширина | 118 mm |
| височина | 57 mm |
| форма | ъглов |
| дължина | 272 mm |
| ширина | 118 mm |
| височина | 58 mm |
| дължина | 273 mm |
| ширина | 118 mm |
| височина | 58 mm |
| дължина | 272 mm |
| ширина | 118 mm |
| височина | 58 mm |
| форма | ъглов |
| дължина | 272 mm |
| ширина | 118 mm |
| височина | 58 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| форма | ъглов |
| дължина | 272 mm |
| ширина | 118 mm |
| височина | 58 mm |
| дължина | 272 mm |
| ширина | 118 mm |
| дебелина | 58 mm |
| тегло | 0,240 kg |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 272 mm |
| ширина | 118 mm |
| височина | 58 mm |
| тегло | 0,22 kg |
| височина | 57 mm |
| дължина | 269 mm |
| ширина | 118 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 59 mm |
| дължина | 272 mm |
| ширина | 119 mm |
| спецификация | Ex Coopers AG1204 |
| дължина | 269 mm |
| ширина | 118 mm |
| височина | 59 mm |
| дължина | 271 mm |
| ширина | 118 mm |
| височина | 57 mm |
| за номер артикул | SF VF2432 |
| форма | ъглов |
| дължина | 272 mm |
| ширина | 118 mm |
| височина | 58 mm |
| дължина | 268 mm |
| ширина | 118 mm |
| височина | 56 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| дължина | 271 mm |
| ширина | 118 mm |
| височина | 57 mm |
| дължина | 274 mm |
| ширина | 125 mm |
| височина | 62 mm |
| дължина | 268 mm |
| ширина | 118 mm |
| височина | 56 mm |
| дебелина | 57 mm |
| дължина | 271 mm |
| ширина | 118 mm |
| височина | 57 mm |
| дължина | 270 mm |
| ширина | 119 mm |
| височина | 58 mm |
| не е за артикул номер | 80 |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| дължина | 269 mm |
| ширина | 118 mm |
| височина | 57 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 59 mm |
| дължина | 272 mm |
| ширина | 119 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 57,3 mm |
| височина 1 | 57,3 mm |
| обща дължина | 269 mm |
| ширина | 118 mm |
| дължина | 272 mm |
| ширина | 118 mm |
| височина | 58 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| дължина | 270 mm |
| ширина | 119 mm |
| височина | 58 mm |
| форма | плосък |
| външна дължина | 267 mm |
| външна ширина | 116 mm |
| височина | 30 mm |