| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| диаметър 1 | 270 mm |
| диаметър 2 | 122 mm |
| височина | 57 mm |
| дължина | 272 mm |
| ширина | 118 mm |
| височина | 58 mm |
| форма | ъглов |
| дължина | 272 mm |
| ширина | 118 mm |
| височина | 58 mm |
| дължина | 272 mm |
| ширина | 118 mm |
| височина | 58 mm |
| форма | ъглов |
| дължина | 272 mm |
| ширина | 118 mm |
| височина | 58 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| форма | ъглов |
| дължина | 272 mm |
| ширина | 118 mm |
| височина | 58 mm |
| дебелина | 57 mm |
| дължина | 271 mm |
| ширина | 118 mm |
| височина | 57 mm |
| дължина | 270 mm |
| ширина | 119 mm |
| височина | 58 mm |
| не е за артикул номер | 80 |
| дължина | 272 mm |
| ширина | 118 mm |
| височина | 58 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| дължина | 270 mm |
| ширина | 119 mm |
| височина | 58 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 41,8 mm |
| височина 1 | 41,8 mm |
| обща дължина | 373 mm |
| дължина 1 | 373 mm |
| ширина | 113,3 mm |
| ширина 1 | 113,3 mm |
| форма | плосък |
| външна дължина | 267 mm |
| външна ширина | 116 mm |
| височина | 30 mm |