| форма | кръгъл |
| височина | 164 mm |
| външен диаметър | 148 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 91 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 91 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| диаметър 1 | 149 mm |
| диаметър 2 | 89 mm |
| височина | 162 mm |
| форма | кръгъл |
| височина | 164 mm |
| външен диаметър | 148 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 91 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 91 mm |
| височина | 162,5 mm |
| вътрешен диаметър | 89 mm |
| външен диаметър | 146 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 162,5 mm |
| вътрешен диаметър | 89 mm |
| външен диаметър | 146 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 164 mm |
| външен диаметър | 144 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 93 mm |
| диаметър 3 | 93 mm |
| диаметър 4 | 104 mm |
| външен диаметър | 146 mm |
| вътрешен диаметър | 90 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 90 mm |
| височина | 162 mm |
| вътрешен диаметър | 89 mm |
| външен диаметър | 137 mm |
| конструктивна височина | 160 mm |