| форма | овален |
| височина | 37 mm |
| вътрешен диаметър | 261 mm |
| външен диаметър | 309 mm |
| ширина 1 | 106 mm |
| ширина 2 | 154 mm |
| височина | 55,5 mm |
| вътрешен диаметър | 155,5 mm |
| външен диаметър | 194,5 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| външен диаметър | 194 mm |
| вътрешен диаметър | 156 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 156 mm |
| височина | 56 mm |
| височина | 55,5 mm |
| вътрешен диаметър | 155,5 mm |
| външен диаметър | 194,5 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| вътрешен диаметър | 156 mm |
| външен диаметър | 187 mm |
| конструктивна височина | 56 mm |
| конструктивна височина | 40 mm |
| спецификация | Gen I |