| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| външен диаметър | 244 mm |
| вътрешен диаметър | 187 mm |
| височина | 62 mm |
| външен диаметър | 245 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 183 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 183 mm |
| височина | 63 mm |
| външен диаметър | 159 mm |
| вътрешен диаметър | 120 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 120 mm |
| височина | 75 mm |