| височина | 63 mm |
| вътрешен диаметър | 218 mm |
| външен диаметър | 277 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| външен диаметър | 275 mm |
| вътрешен диаметър | 224 mm |
| височина | 60 mm |
| спецификация | Ex Coopers AG457 |
| външен диаметър | 277 mm |
| вътрешен диаметър | 220 mm |
| височина | 60 mm |
| не е за артикул номер | 1970 |
| височина | 62 mm |
| вътрешен диаметър | 221 mm |
| външен диаметър | 278 mm |
| тегло | 270 g |
| вътрешен диаметър 1 | 221 mm |
| външен диаметър | 277 mm |
| вътрешен диаметър | 220 mm |
| височина | 60 mm |
| външен диаметър | 280 mm |
| вътрешен диаметър | 220 mm |
| височина | 60 mm |
| височина | 63 mm |
| вътрешен диаметър | 218 mm |
| външен диаметър | 277 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 60 mm |
| тегло | 0,35 kg |
| вътрешен диаметър | 224 mm |
| външен диаметър | 274 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| външен диаметър | 275 mm |
| вътрешен диаметър | 224 mm |
| височина | 60 mm |
| височина | 224 mm |
| ширина | 275 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина 1 | 61 mm |
| диаметър 1 | 275 mm |
| диаметър 2 | 224 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| диаметър 1 | 275 mm |
| диаметър 2 | 224 mm |
| височина | 61 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| външен диаметър | 279 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 221,5 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 221,5 mm |
| височина | 61,5 mm |
| външен диаметър | 278 mm |
| вътрешен диаметър | 221 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 221 mm |
| височина | 62 mm |
| външен диаметър | 245 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 183 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 183 mm |
| височина | 63 mm |