| дължина | 213 mm |
| ширина | 129 mm |
| ширина | 218 mm |
| височина | 57 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| тегло | 0,220 kg |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| необходими бройки | 1 |
| форма | ъглов |
| височина | 58 mm |
| дължина | 213 mm |
| ширина 1 | 216 mm |
| ширина 2 | 127 mm |
| за номер артикул | SF VF2027 |
| форма | ъглов |
| височина | 58 mm |
| дължина | 213 mm |
| ширина 1 | 216 mm |
| ширина 2 | 127 mm |
| дължина | 213 mm |
| ширина | 129 mm |
| ширина | 218 mm |
| височина | 57 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| диаметър 1 | 218 mm |
| диаметър 2 | 214 mm |
| диаметър 3 | 127 mm |
| височина | 57 mm |
| дължина | 213 mm |
| ширина | 219,5 mm |
| височина | 58 mm |
| форма | ъглов |
| височина | 58 mm |
| дължина | 213 mm |
| ширина 1 | 216 mm |
| ширина 2 | 127 mm |
| дължина | 213 mm |
| ширина | 219 mm |
| височина | 57 mm |
| дължина | 213 mm |
| ширина | 216 mm |
| височина | 58 mm |
| тегло | 0,27 kg |
| дължина | 213 mm |
| ширина | 219,5 mm |
| височина | 58 mm |
| продуктов номер | 1716510 |
| дължина | 213 mm |
| ширина | 218 mm |
| височина | 58 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 57 mm |
| дължина | 213 mm |
| ширина | 218 mm |
| ширина 1 | 129 mm |
| дължина | 213 mm |
| ширина | 218 mm |
| височина | 57 mm |
| дължина | 216 mm |
| ширина | 213 mm |
| дебелина | 58 mm |
| тегло | 0,26 kg |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| необходими бройки | 1 |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| дължина | 213 mm |
| ширина | 220 mm |
| височина | 58 mm |
| дължина | 213 mm |
| ширина 1 | 216 mm |
| ширина 2 | 127 mm |
| височина | 58 mm |
| ширина | 219,5 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 58 mm |
| дължина | 213 mm |
| спецификация | Ex Coopers AG1466 |
| дължина | 213 mm |
| ширина | 218 mm |
| височина | 57 mm |
| дължина | 213 mm |
| ширина | 218 mm |
| височина | 57 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 57 mm |
| дължина | 213 mm |
| ширина | 218 mm |
| ширина 1 | 129 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| дължина | 213 mm |
| ширина | 125 mm |
| височина | 58 mm |
| дължина | 213 mm |
| ширина | 218 mm |
| височина | 57 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 57,3 mm |
| височина 1 | 57,3 mm |
| обща дължина | 213 mm |
| ширина | 218,3 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 57,3 mm |
| височина 1 | 57,3 mm |
| обща дължина | 213 mm |
| ширина | 218,3 mm |
| дължина | 213 mm |
| ширина | 220 mm |
| височина | 58 mm |
| дължина | 213 mm |
| ширина | 219,5 mm |
| височина | 58 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| спецификация | Unique Air Filter |
| външна дължина | 213 mm |
| външна ширина | 208 mm |
| височина | 30 mm |
| спецификация | Gen I |