| дължина | 290 mm |
| ширина | 150 mm |
| височина | 48 mm |
| дължина | 289 mm |
| ширина | 149 mm |
| дебелина | 54 mm |
| тегло | 0,181 kg |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 290 mm |
| ширина | 150 mm |
| височина | 48 mm |
| спецификация | Ex Coopers AG1596 |
| дължина | 290 mm |
| ширина | 150 mm |
| височина | 51 mm |
| дължина | 290 mm |
| ширина | 150 mm |
| височина | 51 mm |
| височина | 50 mm |
| външна дължина | 285 mm |
| вътрешна дължина | 255 mm |
| външна ширина | 150 mm |
| вътрешна ширина | 120 |
| външна дължина | 290 mm |
| вътрешна дължина | 260 mm |
| външна ширина | 149 mm |
| вътрешна ширина | 120 |
| височина | 50 mm |
| дължина | 290 mm |
| ширина | 150 mm |
| височина | 49 mm |
| дължина | 289 mm |
| ширина | 149 mm |
| височина | 53 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 51 mm |
| височина 1 | 30 mm |
| обща дължина | 289 mm |
| ширина | 152 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 51 mm |
| височина 1 | 30 mm |
| обща дължина | 289 mm |
| ширина | 152 mm |
| дължина | 289 mm |
| ширина | 149 mm |
| височина | 53 mm |
| дължина | 290 mm |
| ширина | 150 mm |
| височина | 51 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| дължина | 289 mm |
| ширина | 150 mm |
| височина | 50,5 mm |
| дължина | 290 mm |
| ширина | 150 mm |
| височина | 50 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| диаметър 1 | 289 mm |
| диаметър 2 | 150 mm |
| височина | 51 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 52 mm |
| дължина | 290 mm |
| ширина | 150 mm |
| дължина | 290 mm |
| ширина | 151 mm |
| височина | 52 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 52 mm |
| дължина | 290 mm |
| ширина | 150 mm |
| форма | плосък |
| външна дължина | 289 mm |
| външна ширина | 149 mm |
| височина | 27 mm |
| спецификация | Typhoon |
| цвят | сребърен |