| дължина | 218 mm |
| ширина | 216 mm |
| височина | 32 mm |
| дължина | 221 mm |
| ширина | 218 mm |
| височина | 32 mm |
| тегло | 0,22 kg |
| дължина | 220 mm |
| ширина | 219 mm |
| дебелина | 35 mm |
| тегло | 0,280 kg |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 218 mm |
| ширина | 216 mm |
| височина | 32 mm |
| дължина | 221 mm |
| ширина | 218 mm |
| височина | 32 mm |
| дължина | 221 mm |
| ширина | 218 mm |
| височина | 32 mm |
| дължина | 220 mm |
| височина | 36 mm |
| ширина | 216 mm |
| външна дължина | 218 mm |
| външна ширина | 218 mm |
| височина | 35 mm |
| вътрешна дължина | 195 mm |
| вътрешна ширина | 179 |
| дължина | 220 mm |
| ширина | 216 mm |
| височина | 33 mm |
| дължина | 220 mm |
| ширина | 216 mm |
| височина | 33 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| дължина | 219 mm |
| ширина | 217 mm |
| височина | 33 mm |
| дължина | 220 mm |
| ширина | 216 mm |
| височина | 33 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| диаметър 1 | 221 mm |
| диаметър 2 | 219 mm |
| височина | 36 mm |
| дължина | 219 mm |
| ширина | 216 mm |
| височина | 32 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 35 mm |
| височина 1 | 35 mm |
| обща дължина | 217,5 mm |
| дължина 1 | 217,5 mm |
| ширина | 216 mm |
| ширина 1 | 216 mm |
| дължина | 219 mm |
| ширина | 217 mm |
| височина | 33 mm |
| дължина | 221 mm |
| ширина | 218 mm |
| височина | 32 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| дължина | 221 mm |
| ширина | 219 mm |
| височина | 36 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 35 mm |
| височина 1 | 35 mm |
| обща дължина | 217,5 mm |
| дължина 1 | 217,5 mm |
| ширина | 216 mm |
| ширина 1 | 216 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| дължина | 218 mm |
| ширина | 221 mm |
| височина | 32 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 35 mm |
| дължина | 218 mm |
| ширина | 218 mm |
| височина | 33 mm |
| външна дължина | 219 mm |
| вътрешна дължина | 205 mm |
| външна ширина | 217 mm |
| вътрешна ширина | 196 |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 35 mm |
| дължина | 218 mm |
| ширина | 218 mm |
| форма | плосък |
| външна дължина | 222 mm |
| външна ширина | 217 mm |
| височина | 24 mm |