| дължина | 315 mm |
| ширина | 150 mm |
| височина | 57,5 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| форма | ъглов |
| дължина | 312 mm |
| ширина | 149 mm |
| височина | 57 mm |
| дължина | 315 mm |
| ширина | 150 mm |
| височина | 57 mm |
| дължина | 315 mm |
| ширина | 150 mm |
| височина | 57,5 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| форма | ъглов |
| дължина | 312 mm |
| ширина | 149 mm |
| височина | 57 mm |
| форма | ъглов |
| дължина | 312 mm |
| ширина | 149 mm |
| височина | 57 mm |
| дължина | 312 mm |
| ширина | 149 mm |
| височина | 57 mm |
| форма | ъглов |
| дължина | 316 mm |
| ширина | 150 mm |
| височина | 57,5 mm |
| дължина | 312 mm |
| ширина | 150 mm |
| височина | 58 mm |
| дължина | 311 mm |
| ширина | 149 mm |
| височина | 57 mm |
| тегло | 0,37 kg |
| дължина | 312 mm |
| ширина | 150 mm |
| височина | 47 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| диаметър 1 | 318 mm |
| диаметър 2 | 151 mm |
| височина | 58 mm |
| спецификация | Ex Coopers AG1025 |
| дължина | 315 mm |
| ширина | 150 mm |
| височина | 57 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| дължина | 315 mm |
| ширина | 150 mm |
| височина | 57 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 46 mm |
| дължина | 315 mm |
| ширина | 150 mm |
| не е за артикул номер | 1499 |
| дължина | 312 mm |
| ширина | 149 mm |
| височина | 57 mm |
| тегло | 300 g |
| дължина | 312 mm |
| ширина | 150 mm |
| височина | 57 mm |
| дължина | 310 mm |
| ширина | 149,5 mm |
| височина | 56,5 mm |
| дължина | 312 mm |
| ширина | 149,5 mm |
| височина | 57 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| дължина | 312 mm |
| ширина | 149,5 mm |
| височина | 57 mm |