| дължина | 234,5 mm |
| ширина | 205 mm |
| дебелина | 63 mm |
| тегло | 0,42 kg |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 234 mm |
| ширина | 206,5 mm |
| височина | 67 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| дължина | 236 mm |
| ширина | 207 mm |
| височина | 64 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| дължина | 233 mm |
| ширина | 204 mm |
| височина | 57,5 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 47 mm |
| дължина | 348 mm |
| ширина | 226 mm |
| ширина 1 | 134 mm |
| спецификация | Unique Air Filter |
| външна дължина | 343 mm |
| външна ширина | 221 mm |
| височина | 32 mm |