| дължина | 346 mm |
| ширина | 225 mm |
| височина | 46 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| диаметър 1 | 346 mm |
| диаметър 2 | 225 mm |
| диаметър 3 | 134 mm |
| височина | 46 mm |
| дължина | 348 mm |
| ширина | 230 mm |
| височина | 56 mm |
| дължина | 350 mm |
| ширина | 223 mm |
| височина | 57,5 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| дължина | 347 mm |
| ширина | 228 mm |
| височина | 47 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| дължина | 350 mm |
| ширина | 223 mm |
| височина | 47 mm |
| спецификация | Ex Coopers AG1792 |
| дължина | 348 mm |
| ширина | 230 mm |
| височина | 56 mm |
| дължина | 346 mm |
| ширина | 225 mm |
| височина | 46 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 57,3 mm |
| обща дължина | 226 mm |
| ширина | 346,48 mm |
| дължина | 346 mm |
| ширина | 225 mm |
| височина | 46 mm |
| дължина | 347 mm |
| ширина | 227 mm |
| височина | 56 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 52,3 mm |
| обща дължина | 346,5 mm |
| ширина | 226 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 47 mm |
| дължина | 348 mm |
| ширина | 226 mm |
| ширина 1 | 134 mm |
| спецификация | Unique Air Filter |
| външна дължина | 343 mm |
| външна ширина | 221 mm |
| височина | 32 mm |