| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без рамка на вентилатора на радиатора |
| отопление/ охлаждане | единичен вентилатор |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 260 W |
| диаметър 1/диаметър 2 | 385 mm |
| брой на лопатките на перката | 6 |
| форма | Правоъгълен |
| брой на полюсите | 2 |
| диаметър | 370 mm |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 220 W |