| тип на трансмисията | ръчна скоростна кутия |
| страна на монтаж | отпред |
| обурудване на автомобила | за автомобили без климатизация |
| допълващ артикул /допълваща информация | с електродвигател |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без рамка на вентилатора на радиатора |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 100/60 W |
| вид на експлоатация | електрически |
| външен диаметър | 280 mm |
| отопление/ охлаждане | вкл. перка на вентилатора |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| брой на лопатките на перката | 6 |
| номинална мощност | 200/120 W |
| вид на експлоатация | електрически |
| външен диаметър | 280 mm |
| вид на експлоатация | електрически |
| отопление/ охлаждане | единичен вентилатор |
| отопление/ охлаждане | вкл. перка на вентилатора |
| посока на въртене | въртене по посока на часовниковата стрелка |
| номинална мощност | 200/120 W |
| външен диаметър | 280 mm |
| брой на полюсите | 3 |
| брой на лопатките на перката | 6 |
| страна на монтаж | отпред |
| допълващ артикул /допълваща информация | с електродвигател |
| брой контакти | 3 |
| номинална мощност | 100/60 W |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без рамка на вентилатора на радиатора |
| вид на експлоатация | електрически |
| отопление/ охлаждане | единичен вентилатор |
| отопление/ охлаждане | вкл. перка на вентилатора |
| посока на въртене | въртене по посока на часовниковата стрелка |
| номинална мощност | 100/60 W |
| външен диаметър | 280 mm |
| брой на полюсите | 3 |
| брой на лопатките на перката | 6 |
| външен диаметър | 280 mm |
| номинална мощност | 200 W |
| номинална мощност | 120 W |
| брой контакти | 3 |
| вид на експлоатация | електрически |
| брой на крилата | 6 |
| тегло | 2,5 kg |
| необходими бройки | 1 |
| ограничение за производител | AEG |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без рамка на вентилатора на радиатора |
| отопление/ охлаждане | единичен вентилатор |
| посока на въртене | въртене по посока на часовниковата стрелка |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 100/60 W |
| диаметър 1/диаметър 2 | 280 mm |
| брой на лопатките на перката | 6 |
| форма | плосък |
| брой на полюсите | 3 |
| отопление/ охлаждане | за автомобили със стандартно подгряване |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 120 W |
| номинална мощност | 200 W |
| диаметър | 280 mm |
| диаметър | 280 mm |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 250/100 W |
| ограничение за производител | AEG |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без рамка на вентилатора на радиатора |
| отопление/ охлаждане | единичен вентилатор |
| посока на въртене | въртене по посока на часовниковата стрелка |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 250/80 W |
| диаметър 1/диаметър 2 | 280 mm |
| форма | Правоъгълен |
| брой на полюсите | 3 |
| отопление/ охлаждане | за автомобили с допълнително подгряване |
| страна на монтаж | отпред |
| допълващ артикул /допълваща информация | с електродвигател |
| брой контакти | 3 |
| номинална мощност | 250/120 W |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без рамка на вентилатора на радиатора |
| ограничение за производител | AEG |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без рамка на вентилатора на радиатора |
| отопление/ охлаждане | единичен вентилатор |
| посока на въртене | въртене по посока на часовниковата стрелка |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 200/120 W |
| диаметър 1/диаметър 2 | 280 mm |
| брой на лопатките на перката | 6 |
| форма | плосък |
| брой на полюсите | 3 |
| отопление/ охлаждане | за автомобили с допълнително подгряване |
| за OEномер | 165 959 455 AB |
| външен диаметър | 280 mm |
| номинална мощност | 60 W |
| номинална мощност | 100 W |
| брой контакти | 3 |
| вид на експлоатация | електрически |
| брой на крилата | 6 |
| тегло | 2 kg |
| необходими бройки | 1 |
| външен диаметър | 280 mm |
| номинална мощност | 200 W |
| номинална мощност | 120 W |
| брой контакти | 3 |
| вид на експлоатация | електрически |
| брой на крилата | 6 |
| тегло | 2,5 kg |
| необходими бройки | 1 |
| външен диаметър | 280 mm |
| номинална мощност | 60 W |
| номинална мощност | 100 W |
| брой контакти | 3 |
| вид на експлоатация | електрически |
| брой на крилата | 6 |
| тегло | 2 kg |
| необходими бройки | 1 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без рамка на вентилатора на радиатора |
| тип на трансмисията | за ръчна трансмисия |
| обурудване на автомобила | за автомобили с 6V електрическа мрежа |
| допълващ артикул /допълваща информация | с електродвигател |
| номинална мощност | 100/220 W |
| диаметър | 280 mm |
| вид регистрация | сертифициран по E-Typ |
| за OEномер | 165 959 455 AA |
| диаметър | 280 mm |
| обурудване на автомобила | за автомобили с теглич |
| обурудване на автомобила | за автомобили с климатизатор |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия |
| тип на трансмисията | ръчна скоростна кутия |
| климатична зона | за горещи климатични зони |
| номинална мощност | 250/150 W |
| паспортно напрежение | 12 V |
| диаметър | 280 mm |
| обурудване на автомобила | за автомобили без теглич |
| обурудване на автомобила | за автомобили без климатизация |
| номинална мощност | 160/60 W |
| паспортно напрежение | 12 V |
| номинална мощност | 90/250 W |
| диаметър | 280 mm |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| обурудване на автомобила | за автомобили с 6V електрическа мрежа |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без рамка на вентилатора на радиатора |
| вид регистрация | сертифициран по E-Typ |
| диаметър | 280 mm |
| обурудване на автомобила | за автомобили с теглич |
| обурудване на автомобила | за автомобили без климатизация |
| номинална мощност | 200/120 W |
| паспортно напрежение | 12 V |