| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| материал | алуминий |
| дебелина | 16 mm |
| ширина | 312 mm |
| височина | 622 mm |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| входящ отвор | 12 mm |
| изходен отвор | 9 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| размери на питата на радиатора | 665-297-16 |
| размери на питата на радиатора | 570 - 353 - 12 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| размери на питата на радиатора | 570x353x12 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| качество | WP |
| размери на питата на радиатора | 622x298x16 |
| тип на трансмисията | ръчна скоростна кутия |
| материал | алуминий |
| параметър | WITH DRYER |
| параметър | COM FILTRO |
| дължина | 568 mm |
| ширина | 351 mm |
| височина | 12 mm |
| мярка на резбата 1 | 11.9 |
| мярка на резбата 2 | 8.8 |
| ID на компресор | PAD |