| материал | алуминий |
| дебелина | 22 mm |
| ширина | 392 mm |
| височина | 617 mm |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| входящ отвор | 11,8 mm |
| изходен отвор | 11,8 mm |
| присъединителна резба | M12x1,5 |
| размери на питата на радиатора | 605 X 410 X 24 mm |
| материал | алуминий |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| размери на питата на радиатора | 612x427x25 |
| качество | WP |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| размери на питата на радиатора | 557x406 |
| входящ отвор | 11,5 mm |
| изходен отвор | 11,5 mm |