| тегло | 0,066 kg |
| необходими бройки | 1 |
| тегло | 0,066 kg |
| необходими бройки | 1 |
| обурудване на автомобила | за автомобили с климатизатор |
| електронапрежение | 12 V |
| съпротивление | 0,26 Ом |
| обурудване на автомобила | за автомобили с климатизатор |
| брой на полюсите | 4 |
| обурудване на автомобила | за автомобили с климатизатор |
| обурудване на автомобила | за автомобили без климатизация |
| за OEномер | 1J0 907 521 |
| обурудване на автомобила | за автомобили с автоматичен климатик |
| обурудване на автомобила | за автомобили с автоматичен климатик |
| електронапрежение | 12 V |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| обурудване на автомобила | за автомобили без климатизация |
| електронапрежение | 12 V |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| обурудване на автомобила | за автомобили без климатизация |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| обурудване на автомобила | за автомобили без климатизация |
| брой на полюсите | 2 |
| работно напрежение | 12 V |
| номинална мощност | 350 W |
| диаметър | 145 mm |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| обурудване на автомобила | за автомобили с автоматичен климатик |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| обурудване на автомобила | за автомобили с климатизатор |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| обурудване на автомобила | за автомобили без климатизация |
| за OEномер | 893 819 021 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| брой контакти | 2 |
| обурудване на автомобила | за автомобили с климатизатор |
| обурудване на автомобила | за автомобили с автоматичен климатик |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| паспортно напрежение | 12 V |
| тегло | 1,9 kg |