| обурудване на автомобила | за автомобили с климатизатор |
| ограничение за производител | od nr. 8D-V-000 001 |
| обурудване на автомобила | За МПС с климатик (ръчно регулиране) |
| обурудване на автомобила | за автомобили с климатизатор |
| обурудване на автомобила | за автомобили без климатизация |
| за OEномер | 1J0 907 521 |
| обурудване на автомобила | за автомобили с автоматичен климатик |
| обурудване на автомобила | за автомобили с автоматичен климатик |
| електронапрежение | 12 V |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| обурудване на автомобила | за автомобили без климатизация |
| електронапрежение | 12 V |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| обурудване на автомобила | за автомобили без климатизация |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| обурудване на автомобила | за автомобили без климатизация |
| брой на полюсите | 2 |
| работно напрежение | 12 V |
| номинална мощност | 350 W |
| диаметър | 145 mm |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| обурудване на автомобила | за автомобили с автоматичен климатик |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| обурудване на автомобила | за автомобили с автоматичен климатик |
| ляв/десен волан | за автомобил с десен волан |
| тегло | 1,48 kg |
| необходими бройки | 1 |
| обурудване на автомобила | за автомобили с автоматичен климатик |
| брой на полюсите | 3 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| диаметър | 146 mm |
| обурудване на автомобила | за автомобили с климатизатор |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| брой на полюсите | 2 |
| версия | produced by BEHR |
| паспортно напрежение | 12 V |
| диаметър | 146 mm |
| обурудване на автомобила | за автомобили с климатизатор |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| брой на полюсите | 2 |
| версия | produced by BEHR |
| паспортно напрежение | 12 V |
| тегло | 1,48 kg |
| необходими бройки | 1 |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| обурудване на автомобила | за автомобили с автоматичен климатик |
| регулатор | с регулатор за оборотите |
| брой на полюсите | 2 |
| работно напрежение | 12 V |
| диаметър | 149 mm |
| номинална мощност | 207 W |
| версия | CONTROL UNIT INCL. |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| обурудване на автомобила | за автомобили с климатизатор |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| обурудване на автомобила | за автомобили без климатизация |
| за OEномер | 893 819 021 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| диаметър | 146 mm |
| работни обороти | 3500 1/min |
| електронапрежение | 12 V |
| посока на въртене | въртене по посока срещу часовниковата стрелка |
| консумирана мощност | 350 W |
| обурудване на автомобила | за автомобили с автоматичен климатик |
| обурудване на автомобила | за автомобили с автоматичен климатик |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| ляв/десен волан | за автомобил с десен волан |
| диаметър | 146 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с вграден регулатор |
| обурудване на автомобила | за автомобили с автоматичен климатик |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| брой на полюсите | 6 |
| версия | produced by BEHR |
| паспортно напрежение | 12 V |
| брой контакти | 2 |
| обурудване на автомобила | за автомобили с климатизатор |
| обурудване на автомобила | за автомобили с автоматичен климатик |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| паспортно напрежение | 12 V |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| обурудване на автомобила | за автомобили с автоматичен климатик |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| тегло | 1,9 kg |