| обурудване на автомобила | за автомобили с автоматичен климатик |
| паспортно напрежение | 12 V |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| брой на полюсите | 2 |
| работно напрежение | 12 V |
| номинална мощност | 300 W |
| диаметър | 148 mm |
| дължина | 203 mm |
| ширина | 149 mm |
| дебелина | 162 mm |
| електронапрежение | 12 V |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 1,945 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 203 mm |
| ширина | 149 mm |
| дебелина | 162 mm |
| електронапрежение | 12 V |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 1,945 kg |
| необходими бройки | 1 |