| обурудване на автомобила | за автомобили с климатизатор |
| обурудване на автомобила | за автомобили с климатизатор |
| обурудване на автомобила | за автомобили с автоматичен климатик |
| обурудване на автомобила | за автомобили с автоматичен климатик |
| обурудване на автомобила | за автомобили с климатизатор |
| брой контакти | 5 |
| тегло | 0,15 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 5 |
| тегло | 0,15 kg |
| необходими бройки | 1 |
| за OEномер | 64 11 8 390 208 |
| обурудване на автомобила | за автомобили с климатизатор |
| версия | produced by BEHR |
| паспортно напрежение | 12 V |
| ограничение за производител | Behr |
| обурудване на автомобила | за автомобили без климатизация |
| версия | produced by BEHR |
| паспортно напрежение | 12 V |
| обурудване на автомобила | за автомобили с климатизатор |
| версия | produced by BEHR |
| паспортно напрежение | 12 V |