| ширина | 225 mm |
| външен диаметър | 149,5 mm |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| електронапрежение | 12 V |
| брой контакти | 2 |
| материал | пластмаса |
| материал | метал |
| тегло | 1,44 kg |
| необходими бройки | 1 |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| брой на полюсите | 2 |
| работно напрежение | 12 V |
| диаметър | 149 mm |
| номинална мощност | 202 W |
| версия | CONTROL UNIT INCL. |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| електронапрежение | 12 V |
| посока на въртене | въртене по посока срещу часовниковата стрелка |
| тегло | 4190 g |