| обурудване на автомобила | за автомобили с автоматичен климатик |
| обурудване на автомобила | за автомобили с автоматичен климатик |
| обурудване на автомобила | за автомобили с климатизатор |
| брой на полюсите | 5 |
| страна на монтаж | отзад |
| обурудване на автомобила | за автомобили с климатизатор отпред и отзад (двукръгов) |
| отопление/ охлаждане | за автомобили с допълнителен вентилатор |
| страна на монтаж | отзад |
| обурудване на автомобила | за автомобили с климатизатор отпред и отзад (двукръгов) |
| отопление/ охлаждане | за автомобили с допълнителен вентилатор |
| обурудване на автомобила | за автомобили с автоматичен климатик |
| брой на полюсите | 2 |
| работно напрежение | 12 V |
| номинална мощност | 252 W |
| диаметър | 147 mm |