| дължина | 109 mm |
| ширина | 59 mm |
| височина | 45 mm |
| тегло | 0,142 kg |
| обурудване на автомобила | за автомобили с климатизатор |
| брой контакти | 6 |
| ограничение за производител | Valeo |
| обурудване на автомобила | за автомобили без климатизация |
| паспортно напрежение | 12 V |
| ограничение за производител | Valeo |
| обурудване на автомобила | за автомобили без климатизация |
| паспортно напрежение | 12 V |