| за номер артикул | 665031 |
| брой контакти | 5 |
| дължина | 109 mm |
| ширина | 59 mm |
| височина | 45 mm |
| тегло | 0,142 kg |
| обурудване на автомобила | за автомобили с климатизатор |
| брой контакти | 6 |
| вид регистрация | сертифициран по E-Typ |
| електронапрежение | 13,5 V |
| обурудване на автомобила | за автомобили без климатизация |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| обурудване на автомобила | за автомобили с климатизатор |
| брой на полюсите | 2 |
| работно напрежение | 12 V |
| диаметър | 147 mm |
| номинална мощност | 195 W |
| версия | CONTROL UNIT INCL. |
| диаметър | 143 mm |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| ляв/десен волан | за автомобил с десен волан |
| тегло | 2 kg |
| ограничение за производител | BEHR |
| обурудване на автомобила | за автомобили без климатизация |
| паспортно напрежение | 12 V |
| версия | produced by BEHR |
| тегло | 1,55 kg |
| ляв/десен волан | за автомобил с десен волан |
| диаметър | 146 mm |
| обурудване на автомобила | за автомобили с климатизатор |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| номинална мощност | 1 W |
| паспортно напрежение | 12 V |