| за номер артикул | 665016 |
| брой контакти | 4 |
| електронапрежение | 12 V |
| обурудване на автомобила | За МПС с климатик (ръчно регулиране) |
| електронапрежение | 12 V |
| посока на въртене | въртене по посока срещу часовниковата стрелка |
| тегло | 2314 g |
| електронапрежение | 12 V |
| диаметър | 141 mm |
| Обороти от | 2800 1/min |
| обурудване на автомобила | за автомобили с двузонен автоматичен климатик |
| електронапрежение | 12 V |
| посока на въртене | въртене по посока срещу часовниковата стрелка |
| тегло | 2320 g |