| електронапрежение | 12 V |
| обурудване на автомобила | за автомобили без климатизация |
| електронапрежение | 12 V |
| посока на въртене | въртене по посока срещу часовниковата стрелка |
| тегло | 1742 g |
| електронапрежение | 12 V |
| обурудване на автомобила | за автомобили без климатизация |
| електронапрежение | 12 V |
| обурудване на автомобила | за автомобили с климатизатор |
| електронапрежение | 12 V |
| посока на въртене | въртене по посока срещу часовниковата стрелка |
| тегло | 2280 g |
| обурудване на автомобила | за автомобили без климатизация |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| паспортно напрежение | 12 V |
| ограничение за производител | Marelli |
| обурудване на автомобила | за автомобили с климатизатор |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| паспортно напрежение | 12 V |