| брой контакти | 4 |
| тегло | 0,060 kg |
| необходими бройки | 1 |
| за номер артикул | 665045 |
| брой контакти | 4 |
| брой контакти | 4 |
| тегло | 0,060 kg |
| необходими бройки | 1 |
| обурудване на автомобила | за автомобили без автоматичен климатик |
| дължина | 170 mm |
| ширина | 170 mm |
| дебелина | 160 mm |
| тегло | 1,5 kg |
| необходими бройки | 1 |
| диаметър | 160 mm |
| обурудване на автомобила | за автомобили с климатизатор |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| номинална мощност | 215 W |
| паспортно напрежение | 12 V |