| обурудване на автомобила | за автомобили с 6V електрическа мрежа |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| номинална мощност | 115 W |
| паспортно напрежение | 12 V |
| дължина | 156 mm |
| ширина | 156 mm |
| дебелина | 110 mm |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,830 kg |
| необходими бройки | 1 |