| електронапрежение | 12 V |
| електронапрежение | 13,5 V |
| дължина | 170 mm |
| ширина | 170 mm |
| дебелина | 130 mm |
| тегло | 1,36 kg |
| необходими бройки | 1 |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| обурудване на автомобила | за автомобили с 6V електрическа мрежа |
| за OEномер | 2028209342 |
| номинална мощност | 288 W |
| диаметър | 150 mm |
| брой на полюсите | 2 |
| за OEномер | 202 820 9342 |
| обурудване на автомобила | за автомобили с климатизатор |
| диаметър | 150 mm |
| обурудване на автомобила | за автомобили с 6V електрическа мрежа |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| версия | produced by BEHR |
| номинална мощност | 276 W |
| паспортно напрежение | 12 V |
| сила на тока | 23 A |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 275 W |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| диаметър | 150 mm |
| обурудване на автомобила | за автомобили с 6V електрическа мрежа |
| брой на полюсите | 2 |