| дължина | 110 mm |
| ширина | 65 mm |
| дебелина | 40 mm |
| тегло | 0,203 kg |
| необходими бройки | 1 |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| брой на полюсите | 2 |
| работно напрежение | 12 V |
| номинална мощност | 241 W |
| диаметър | 164 mm |
| дължина | 110 mm |
| ширина | 65 mm |
| дебелина | 40 mm |
| тегло | 0,203 kg |
| необходими бройки | 1 |