| диаметър | 133 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | без интегриран регулатор |
| обурудване на автомобила | за автомобили с климатизатор |
| за OEномер | 204 820 02 08 |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| паспортно напрежение | 12 V |
| версия | produced by BEHR |
| сила на тока | 27,5 A |
| диаметър | 134 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | без интегриран регулатор |
| обурудване на автомобила | за автомобили с климатизатор |
| за OEномер | 212 820 07 08 |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| паспортно напрежение | 12 V |
| версия | produced by Behr |
| диаметър | 133 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | без интегриран регулатор |
| обурудване на автомобила | за автомобили с климатизатор |
| за OEномер | 204 820 02 08 |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| паспортно напрежение | 12 V |
| версия | produced by BEHR |
| сила на тока | 27,5 A |