| брой на полюсите | 5 |
| изпълнение на щекера | щекер-плоска клема |
| паспортно напрежение | 12 V |
| диаметър | 140 mm |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| брой на полюсите | 2 |
| работно напрежение | 12 V |
| номинална мощност | 199 W |
| диаметър | 130 mm |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| обурудване на автомобила | за автомобили с автоматичен климатик |