| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със съпротивление |
| допустимо натоварване при 12V | 40A |
| допълващ артикул /допълваща информация | без държач |
| цвят | черен |
| Индуктивен товар | 35 A |
| Капацитивен товар | 30 A |
| Съпротивителен товар | 40 A |
| брой на полюсите | 4 |
| схема на свързване | S2 |
| включваща функция | нормално отворен ключ |
| вид на защита (IPкод) | 54 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| IDизпълнение на щекера | B |
| температурен диапазон | 80 |
| цвят | черен |
| за OEномер | 13171831 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със съпротивление |
| допустимо натоварване при 12V | 40A |
| допълващ артикул /допълваща информация | без държач |
| Индуктивен товар | 35 A |
| Капацитивен товар | 30 A |
| Съпротивителен товар | 40 A |
| брой на полюсите | 4 |
| схема на свързване | S2 |
| включваща функция | нормално отворен ключ |
| вид на защита (IPкод) | 54 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| IDизпълнение на щекера | B |
| температурен диапазон | 80 |
| цвят | черен |
| за OEномер | 13171831 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със съпротивление |
| допустимо натоварване при 12V | 40A |
| допълващ артикул /допълваща информация | без държач |
| Индуктивен товар | 35 A |
| Капацитивен товар | 30 A |
| Съпротивителен товар | 40 A |
| брой на полюсите | 4 |
| схема на свързване | S2 |
| включваща функция | нормално отворен ключ |
| вид на защита (IPкод) | 54 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| IDизпълнение на щекера | B |
| температурен диапазон | 80 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със съпротивление |
| допустимо натоварване при 12V | 40A |
| допълващ артикул /допълваща информация | без държач |
| цвят | черен |
| Индуктивен товар | 35 A |
| Капацитивен товар | 30 A |
| Съпротивителен товар | 40 A |
| брой на полюсите | 4 |
| схема на свързване | S2 |
| включваща функция | нормално отворен ключ |
| вид на защита (IPкод) | 54 |
| IDизпълнение на щекера | B |
| температурен диапазон | 80 |
| обурудване на автомобила | за автомобили с автоматичен климатик |
| електронапрежение | 12 V |
| ограничение за производител | VALEO |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| електронапрежение | 12 V |
| диаметър | 148 mm |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| обурудване на автомобила | за автомобили с автоматичен климатик |
| номинална мощност | 298 W |
| диаметър | 149 mm |
| брой на полюсите | 2 |
| работно напрежение | 12 V |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| обурудване на автомобила | за автомобили с 6V електрическа мрежа |
| обурудване на автомобила | За МПС с климатик (ръчно регулиране) |
| номинална мощност | 291 W |
| диаметър | 150 mm |
| брой на полюсите | 2 |
| работно напрежение | 12 V |
| за номер артикул | 509896 |
| диаметър | 148 mm |
| обурудване на автомобила | за автомобили с климатизатор |
| обурудване на автомобила | за автомобили с автоматичен климатик |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| номинална мощност | 1 W |
| паспортно напрежение | 12 V |