| ограничение за производител | Valeo |
| обурудване на автомобила | за автомобили без климатизация |
| паспортно напрежение | 12 V |
| ограничение за производител | Valeo |
| обурудване на автомобила | за автомобили без климатизация |
| паспортно напрежение | 12 V |
| тегло | 1,934 kg |
| обурудване на автомобила | за автомобили с климатизатор |
| ляв/десен волан | за автомобил с десен волан |
| ограничение за производител | BEHR |
| обурудване на автомобила | за автомобили без климатизация |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| паспортно напрежение | 12 V |
| версия | produced by BEHR |