| ограничение за производител | VALEO |
| материал | ПВЦ |
| тегло | 1,64 kg |
| електронапрежение | 12 V |
| консумирана мощност | 115 W |
| посока на въртене | въртене по посока срещу часовниковата стрелка |
| работни обороти | 3200 1/min |
| диаметър | 146 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | без държач |