| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| обурудване на автомобила | за автомобили с климатизатор |
| обурудване на автомобила | за автомобили с климатизатор |
| за номер артикул | 665012 |
| брой контакти | 4 |
| обурудване на автомобила | за автомобили без автоматичен климатик |
| обурудване на автомобила | за автомобили без климатизация |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| обурудване на автомобила | за автомобили с 6V електрическа мрежа |
| брой на полюсите | 2 |
| работно напрежение | 12 V |
| номинална мощност | 140 W |
| диаметър | 148 mm |
| обурудване на автомобила | за автомобили с климатизатор |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| за OEномер | 1H1820021 |
| дължина | 186 mm |
| ширина | 177 mm |
| дебелина | 148 mm |
| тегло | 1,08 kg |
| необходими бройки | 1 |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| дължина | 186 mm |
| ширина | 177 mm |
| дебелина | 148 mm |
| тегло | 1,103 kg |
| необходими бройки | 1 |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| обурудване на автомобила | за автомобили без климатизация |
| електронапрежение | 12 V |
| консумирана мощност | 140 W |
| посока на въртене | въртене по посока срещу часовниковата стрелка |
| работни обороти | 3100 1/min |
| диаметър | 148 mm |
| диаметър | 171 mm |
| обурудване на автомобила | за автомобили без климатизация |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| паспортно напрежение | 12 V |
| версия | produced by BEHR |
| електронапрежение | 12 V |
| посока на въртене | въртене по посока срещу часовниковата стрелка |
| електронапрежение | 12 V |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| обурудване на автомобила | за автомобили с 6V електрическа мрежа |
| електронапрежение | 12 V |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| обурудване на автомобила | за автомобили с 6V електрическа мрежа |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| диаметър | 148 mm |
| обурудване на автомобила | за автомобили с 6V електрическа мрежа |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| подходящ адаптер | 1J0 972 752 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| ляв/десен волан | за автомобил с десен волан |