| електронапрежение | 12 V |
| съпротивление | 0,26 Ом |
| обурудване на автомобила | за автомобили с климатизатор |
| брой на полюсите | 4 |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 180 W |
| тегло | 1,04 kg |
| необходими бройки | 1 |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 180 W |
| тегло | 1,04 kg |
| необходими бройки | 1 |
| отопление/ охлаждане | за автомобили със стандартно подгряване |
| диаметър | 145 mm |
| обурудване на автомобила | за автомобили с климатизатор |
| номинална мощност | 150 W |
| паспортно напрежение | 12 V |