| ляв/десен волан | за автомобили с ляв/десен волан |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| обурудване на автомобила | за автомобили с климатизатор |
| за OEномер | 31291516 |
| ограничение за производител | BEHR |
| отопление/ охлаждане | единичен вентилатор |
| посока на въртене | въртене по посока на часовниковата стрелка |
| електронапрежение | 12 V |
| диаметър | 132 mm |
| диаметър | 133 mm |
| обурудване на автомобила | за автомобили с климатизатор |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| версия | produced by BEHR |