| дължина | 46,4 mm |
| вътрешен диаметър | 38,5 mm |
| външен диаметър | 46,5 mm |
| материал | стомана |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,228 kg |
| параметър | KZIS-1 |
| параметър | KZIS-1 |
| ширина | 49 mm |
| вътрешен диаметър | 44 mm |
| външен диаметър | 68 mm |
| материал | стомана |
| материал | пластмаса |
| складово изпълнение | кос съчмен лагер |
| тегло | 0,243 kg |
| параметър | KZIS-1 |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 46,4 mm |
| ширина | 49 mm |
| вътрешен диаметър | 38,5 mm |
| външен диаметър | 46,5 mm |
| материал | стомана |
| материал | пластмаса |
| складово изпълнение | кос съчмен лагер |
| тегло | 0,243 kg |
| параметър | KZIS-1 |
| необходими бройки | 1 |