| вид на експлоатация | хидравлично |
| тегло | 0,839 kg |
| параметър | HHAS-1 |
| за OEномер | 000 254 2508 |
| за номер артикул | 3484 |
| материал | алуминий |
| отвор | 36 mm |
| отвор | 36 mm |
| материал | алуминий |
| контролен знак за преглед | VALEO382 |
| тегло | 0,8 kg |
| дебелина | 32 mm |
| вътрешен диаметър | 36 mm |
| диаметър | 90 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 36 mm |
| вид на експлоатация | хидравлично |
| тип на трансмисията | ръчна скоростна кутия |
| параметър | HHAS-1 |