| външен диаметър | 34,4 mm |
| вътрешен диаметър | 24,55 mm |
| височина | 18,35 mm |
| ширина | 28,95 mm |
| отвор | 24 mm |
| материал | пластмаса |
| течност за пълнене | спирачна течност |
| диаметър | 22,6 mm |
| материал | пластмаса |
| течност за пълнене | спирачна течност |
| отвор | 24 mm |
| мярка на резбата | plug-in connect.sys. |
| материал | пластмаса |
| за номер артикул | 3457 |
| спирачна система | FTE |
| отвор | 24 mm |
| материал | пластмаса |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с датчик |
| течност за пълнене | минерално масло |
| течност за пълнене | минерално масло |