| вътрешен диаметър 1 | 23 mm |
| външен диаметър 1 | 47 mm |
| външен диаметър 2 | 72,5 mm |
| дебелина | 64,5 mm |
| материал | АСМ (полиакрилен каучук) |
| версия | Clutch Guide Tube |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със семеринг |
| вътрешен диаметър 1 | 23 mm |
| външен диаметър 1 | 47 mm |
| външен диаметър 2 | 72,5 mm |
| дебелина | 64,5 mm |
| материал | АСМ (полиакрилен каучук) |
| версия | Clutch Guide Tube |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със семеринг |
| тегло | 0,366 kg |
| не е за артикул номер | 2747 |
| дебелина | 64,5 mm |
| материал | АСМ (полиакрилен каучук) |
| вътрешен диаметър | 23 mm |
| тегло | 140 g |
| външен диаметър 1 | 47 mm |
| външен диаметър 2 | 72,5 mm |
| версия | Clutch Guide Tube |
| не е за артикул номер | 2747 |
| дебелина | 64,5 mm |
| материал | АСМ (полиакрилен каучук) |
| вътрешен диаметър | 23 mm |
| тегло | 140 g |
| външен диаметър 1 | 47 mm |
| външен диаметър 2 | 72,5 mm |
| версия | Clutch Guide Tube |
| брой на дупките за закрепване | 3 |
| не е за артикул номер | 2743 |
| тегло | 350 g |
| не е за артикул номер | 2743 |
| тегло | 350 g |
| външен диаметър | 34,4 mm |
| вътрешен диаметър | 24,55 mm |
| височина | 18,35 mm |
| ширина | 28,95 mm |
| параметър | KZIS-0 |