| вътрешен диаметър 1 | 24 mm |
| външен диаметър 1 | 39,5 mm |
| външен диаметър 2 | 57 mm |
| височина 1 | 57,5 mm |
| материал | NBR (Нитрил-Бутадиен-Каучук) |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със семеринг |
| вътрешен диаметър 1 | 24 mm |
| външен диаметър 1 | 39,5 mm |
| външен диаметър 2 | 57 mm |
| височина 1 | 57,5 mm |
| материал | NBR (Нитрил-Бутадиен-Каучук) |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със семеринг |
| брой на дупките за закрепване | 3 |
| не е за артикул номер | 3817 |
| брой на зъбите | 19 |
| дължина | 165 mm |
| дължина | 164 mm |
| ширина | 16 mm |
| тегло | 360 g |
| тегло | 370 g |