| вътрешен диаметър 1 | 23 mm |
| външен диаметър 1 | 47 mm |
| външен диаметър 2 | 72,5 mm |
| дебелина | 64,5 mm |
| материал | АСМ (полиакрилен каучук) |
| версия | Clutch Guide Tube |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със семеринг |
| вътрешен диаметър 1 | 23 mm |
| външен диаметър 1 | 47 mm |
| външен диаметър 2 | 72,5 mm |
| дебелина | 64,5 mm |
| материал | АСМ (полиакрилен каучук) |
| версия | Clutch Guide Tube |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със семеринг |
| не е за артикул номер | 2747 |
| дебелина | 64,5 mm |
| материал | АСМ (полиакрилен каучук) |
| вътрешен диаметър | 23 mm |
| тегло | 140 g |
| външен диаметър 1 | 47 mm |
| външен диаметър 2 | 72,5 mm |
| версия | Clutch Guide Tube |
| паспортна ширина | 34 mm |
| не е за артикул номер | 2747 |
| дебелина | 64,5 mm |
| материал | АСМ (полиакрилен каучук) |
| вътрешен диаметър | 23 mm |
| тегло | 140 g |
| външен диаметър 1 | 47 mm |
| външен диаметър 2 | 72,5 mm |
| версия | Clutch Guide Tube |
| брой на дупките за закрепване | 3 |
| за OEномер | 204129 |
| параметър | KZAS-00 |