| материал | пластмаса |
| за номер артикул | 3459 |
| отвор | 28 mm |
| вид на експлоатация | хидравлично |
| тегло | 0,446 kg |
| отвор | 28 mm |
| материал | пластмаса |
| мярка на резбата | plug-in connect.sys. |
| материал | пластмаса |
| за номер артикул | 3470 |
| отвор | 28 mm |
| отвор | 28 mm |
| материал | пластмаса |
| вътрешен диаметър | 28 mm |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,310 kg |
| необходими бройки | 1 |
| вид на експлоатация | хидравлично |
| отвор | 28 mm |
| отвор | 28 mm |