| отвор | 32 mm |
| материал | алуминий |
| за номер артикул | 3492 |
| отвор | 32 mm |
| материал | пластмаса |
| вътрешен диаметър | 32 mm |
| материал | пластмаса |
| вид на експлоатация | хидравлично |
| тегло | 0,460 kg |
| необходими бройки | 1 |
| IDизпълнение на щекера | Bleed valve on CSC |
| обурудване на съединителя | For OE / FTE design |
| вътрешен диаметър | 32 mm |
| материал | пластмаса |
| вид на експлоатация | хидравлично |
| тегло | 0,460 kg |
| необходими бройки | 1 |