| отвор | 28 mm |
| за номер артикул | 3487 |
| мярка на резбата | plug-in connect.sys. |
| материал | чугун |
| вид на експлоатация | хидравлично |
| тегло | 0,492 kg |
| отвор | 28 mm |
| материал | пластмаса |
| ограничение за производител | LUK |
| отвор | 28 mm |
| вътрешен диаметър | 28 mm |
| материал | пластмаса |
| вид на експлоатация | хидравлично |
| тегло | 0,390 kg |
| необходими бройки | 1 |
| тегло | 0,382 kg |
| необходими бройки | 1 |