| вътрешен диаметър | 32,5 mm |
| външен диаметър | 70,7 mm |
| височина | 34 mm |
| дължина | 66 mm |
| тегло | 0,386 kg |
| необходими бройки | 1 |
| външен диаметър | 55 mm |
| вътрешен диаметър | 32 mm |
| височина | 27 mm |
| ширина | 46 mm |
| дебелина | 31,9 mm |
| вътрешен диаметър | 37,3 mm |
| външен диаметър | 58 mm |
| тегло | 0,360 kg |
| необходими бройки | 1 |
| параметър | KZIS-1 |