| мярка на резбата | Ø12 |
| материал | алуминий |
| за номер артикул | 3479 |
| отвор | 32 mm |
| вид на експлоатация | хидравлично |
| тегло | 0,566 kg |
| параметър | HHIS-1 |
| нова част | |
| вид на експлоатация | хидравлично |
| отвор | 32 mm |
| отвор | 31 mm |
| материал | алуминий |
| за номер артикул | 3452 |
| нова част | |
| вид на експлоатация | хидравлично |
| отвор | 31 mm |
| отвор | 32 mm |
| отвор | 32 mm |
| материал | алуминий |
| параметър | HHIS-1 |